V regaty - Żagle biznesu za nami!

• 21 września 2023

V regaty - Żagle biznesu za nami!

V Regaty Przedsiębiorców - Żagle Biznesu zakończyły się sukcesem. Neptun wysłuchał naszych próśb o wiatr Dopisała pogoda, goście, lecz przede wszystkim załogi. Czuć było emocje, wygrane o kilkanaście centymetrów, 2 wywrotki, 2 przewrócone maszty, latające namioty. Niestety wiele atrakcji nie odbyło się własnie ze względu na silny wiatr.

Nasza sportowa zabawa odbyła się dzięki organizatorom tytularnym:

Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa

Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan

oraz współorganizatorom:

Stowarzyszenie Klub 500- Łódź

Business Centre Club Łódź

Organizatorami technicznymi byli Marek Spiżewski z active BHP & active SAILING oraz niezastąpieni Harcerze z Hufiec ZHP Głowno & YACHT-CLUB-GLOWNO na czele z Retmanem Albert Waśkiewicz - sprzęt pływający wraz z całym terenem oraz Iwona Waśkiewicz pod której okiem było przygotowane jedzonko. Tutaj dziękujemy wszystkim mamom Harcerzy, które upiekły pyszne ciasta i pomagały podczas imprezy.

Szczególne podziękowania należą się naszym kochanym Sponsorom

Sponsorem Głównym zastała firma Endofound razem z Piotrem Cioch

Sponsorem Strategicznym został PKO Bank Polski

Nagrodę główną ufundowała firma Decathlon Łódź

Dziękujemy naszym niezastąpionym fotografom z warsztatów Zdjęcia z życia wzięte - ulanka.net pod opieką Katarzyna Ulanska

Delia Cosmetics za wspaniałe prezenty i sponsoring

Honeyroof - miód na dachu - za Parasole

Ewa-Pol.pl - za stoły i ławki

Fotobudka KręćMnie - za pirackie filmy

Working Dogs - za wspaniały pokaz behawiorystyki psiej

O nasze bezpieczeństwo dbał WOPR Zduńska Wola

Dziękuję również Sędziemu Głównemu Regat - Adamowi Kołaczkowskiemu i razem z nim gratulujemy zwycięzcom po zaciętych bojach pełnych emocji

1 miejsce - Łódzkie Centrum Rowerowe & @AR-POL

2 miejsce - Biuro Zarządzania w Budownictwie

3 miejsce - ArcusLink - Tłumaczenia

Swoim występem Regaty uświetnił zespół Flash Creep

Serdecznie dziękujemy również Burmistrzowi Miasto Głowno za udostępnienie terenu oraz infrastruktury. Specjalne podziękowania dla Jacek Skwierczyński za wsparcie merytoryczne.

Dziękujemy również wszystkim kibicom i gościom specjalnym za świetną zabawę. Do zobaczenia za rok!