Wspominamy Galę IV Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorcy!

• 30 czerwca 2023

Wspominamy Galę IV Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorcy!

Niesamowite emocje towarzyszyły nam podczas Gali IV Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorcy.
Gala rozpoczęła się od oficjalnych powitań organizatorów:
- Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców Biuro Rzecznika MŚP Adama Abramowicza,
- Wicemarszałka Województwa Łódzkiego Województwo Łódzkie Piotra Adamczyka,
- Prezesa Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa Kazimierza Karola Pruskiego.
Następnie odbyła się oficjalna ceremonia nadania odznaczeń państwowych zasłużonym przedsiębiorcom, współpracującym z Rzecznikiem Małych i Średnich Przedsiębiorców, wśród których znaleźli się:
- członkini Zarządu Anna Nadolska - Brązowy Krzyż Zasługi
- członek Rady Robert Fintak - Brązowy Krzyż Zasługi
- prezes Zarządu Kazimierz Karol Pruski - Złotym Krzyżem Zasługi
W czasie Gali, Rzecznik MŚP wręczył Filary Polskiej Przedsiębiorczości za 2022 rok panu Waldemar Buda za najkorzystniejszą dla sektora MŚP zmianę prawa w 2022 oraz nagrodę specjalną Bartłomiej Wróblewski.
Rzecznik wręczył też nagrody dla najaktywniejszych organizacji w Radzie Przedsiębiorców:
4 miejsce Związek Telewizji Kablowych w Polsce Izba Gospodarcza
Rzecznik docenił również pana Józef Bereżewski za determinację i zaangażowanie w życie gospodarcze regionu i kraju.
Minister Waldemar Buda przyznał honorową za zasługi dla rozwoju gospodarki RP Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa.
Dalsza część wieczoru to nagrody "Złota Honorowa Odznaka Krajowej Izby Gospodarczej" dla Piotr Wiśniewski i Marek Spiżewski.
Gala była także idealnym momentem na wręczenie Diamentów Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej, które za ponadprzeciętne zaangażowanie w pracę społeczną i wybitne osiągnięcia na rzecz Izby, przedsiębiorców i gospodarki otrzymali Beata Ostrowska i Karol Karolak.
Po zakończeniu części oficjalnej odbył się koncert Blue Cafe Jazz Night. Był to wspaniały jazzowy wieczór, do którego zespół zaprosił jazzowego wirtuoza trąbki Jerzego Małka oraz orkiestrę kameralną Grott Orkiestra.
Wydarzenie odbywało się podczas Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie